بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2021

بیت دیفندر

توتال سکیوریتی 2021

مولتی دیوایس: Devices

محصولی که تمامی نیازهای امنیتی شما را پوشش می‌دهد.

برای تمامی دستگاه‌های خود یک محافظت تمام‌عیار را انتخاب کنید: ابربسته‌ی نهایی که چیزی ورای آنتی‌ویروس و نرم‌افزار ضدبدافزار است.

انتخاب محصول

4,950,300 ریال

ناموجود

بیت‌دیفندر. آنچه را متخصصین استفاده می‌کنند انتخاب کنید

نوآورانه‌ترین فناوری‌هایی که حتی جدیدترین تهدیدهای سایبری را پیش‌بینی، شناسایی، اصلاح نموده و از آن‌ها جلوگیری می‌کنند به شما ارائه می‌شود.

مقایسه راهکارها

مقایسه محصولات بیت‌دیفندر

محصولات برنده‌ی جوایز ما را مورد مقایسه قرار داده تا بهترین محافظت جهان واقعی را دریافت کنید. بدین‌ترتیب می‌توانید همزمان که ما امنیت‌ را مدیریت می‌کنیم به امور مهم‌تان بپردازید.

بیت دیفندر

توتال سکیوریتی 2020


خرید آنلاین

بیت دیفندر

اینترنت سکیوریتی 2020


مشاهده جزئیات

بیت دیفندر

آنتی ویروس پلاس 2020


مشاهده جزئیات

محافظت از Windows, macOS, Android و iOS

ویندوز
ویندوز

بهینه ساز دستگاه

کنترل والدین

محافظت چند لایه در برابر باج افزار

محافظت در برابر malware, spyware, adware

تمام ویژگی ها

محافظت کامل برای ویندوز، macOS، iOS و اندروید

بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 بهترین محافظت ضد بدافزار را در مقابل تهدیدهای آنلاین روی کل سیستم‌‌عامل‌های اصلی ارائه می‌دهد.
برای اطلاعات بیشتر سیستم‌عامل خود را انتخاب کنید:

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

 • محافظت تمام‌عیار و به لحظه

  قدرتی مطلق در کارامدترین راهکار ضد بدافزار موجودِ این روزها. بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 با همه تهدیدهای آنلاین از ویروس‌ها، کرم‌ها و تروجان‌ها گرفته تا باج‌افزارها، اکسپلویت‌های روز صفر و روت‌کیت‌ها و جاسوس‌افزارها. داده‌ها و حریم خصوصی‌تان امن است.

 • پیشگیری تهدید شبکه‌ای

  بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 نحوه‌ی شناسایی و دفع تهدیدهای آنلاین را از اساس تغییر می‌دهد. فناوری‌های جدید هوش تهدید سایبری‌اش می‌تواند فعالیت‌های مشکوک و در سطح شبکه را تحلیل و شناسایی کرده و اکسپلویت‌های پیچیده یا یو‌آرال‌های مربوط به بات‌نت و نیز حملات جستجوی فراگیر را مسدود نماید.

 • دفاع پیشرفته در برابر تهدید

  بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 از تکنیکی به نام شناسایی رفتاری برای نظارت دقیقتر اپ‌های فعال استفاده می‌کند. لحظه‌ای که هر چیز مشکوکی را شناسایی کند، بلافاصله نسبت به جلوگیری از آلودگی اقدام می‌کند.

 • محافظت چندلایه در برابر باج‌افزار

  رویکرد محافظت چند لایه در برابر باج‌افزارها شامل لایه‌ی حفاظت اطلاعاتی می‌شود که کارش حراست از داکیومنت‌ها، عکس‌ها، ویدیو‌ها و موزیک‌های شما در برابر هر نوع حمله‌ی باج‌افزار است. در رابطه با ماژول Advanced Threat Defense از مهمترین فایل‌های شما در برابر رمزگذاری باج‌افزارها محافظت می‌کند.

 • امنیت وب

  فناوری فیلترینگ وب ما تضمین می‌دهد که هرگز بر وبسایتی مخرب فرود نخواهید آمد. از امن بودن نتایج جست‌وجو مطمئن شوید تا پیش از اینکه در اصل روی لینک کلیک کنید به آن سایت دسترسی پیدا نمایید. بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 همچنین تمامی لینک‌های آلوده‌ی شناسایی‌شده را مسدود می‌کند.

 • ضد فیشینگ

  اسکم‌های آنلاین روز به روز در حال افزایشند اما محافظت پیشرفته‌ی ضد فیشینگ ما براحتی شما را از خطر مصون نگه می‌دارد. بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 وبسایت‌هایی را که خود را زیر نقاب اطمینان پنهان می‌کنند –تا اطلاعات مالی همچون رمزهای عبور یا شماره کارت اعتباری‌تان- بو کشیده و مسدود می‌کند.

 • ضد کلاهبرداری

  سیستم پیشرفته‌ی فیلترینگ ما هر زمان از وبسایتی که ممکن است شما را اسکم کنند دیدن می‌کنید هشدار می‌دهد.

 • ضد اسپم

  ضد اسپم، پیام‌های نامربوط داخل اینباکس شما را فیلتر می‌کند. این قابلیت برای کلاینت‌های داخلیِ ایمیل (Microsoft Outlook، Thunderbird) موجود است.

 • Safe Files

  با Bitdefender Safe Files شما می‌توانید جلوی تغییرات غیرقانونی روی مهمترین فایل‌هایتان را بگیرید. فقط کافیست به فهرست خود فولدرها را اضافه کنید تا بیت‌دیفندر از فایل‌های ذخیره‌شده در آن‌ها در برابر باج‌افزار و سایر انواع بدافزار محافظت گردد. تنها اپلیکیشن‌هایی که به صراحت بهشان اعتماد دارید اجازه دارند به Safe Files شما دسترسی داشته باشند.

 • حالت نجات

  برخی ویروس‌های پیچیده مانند روت‌کیت‌ها باید پیش از بالا آمدن ویندوز حذف شوند. وقتی بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 چنین تهدیدهایی را شناسایی می‌کند، کامپیوتر در حالت نجات بالا می‌آید تا از هر چه ویروس است پاک شود.

 • دیوار آتشین

  با بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 لایه‌ی حفاظت شبکه‌ی قدرتمندی دریافت می‌کنید که اطلاعات شخصی‌تان از دست هکرها و سارقین اطلاعاتی در امان می‌ماند.

کارایی

نرم‌افزار امنیتی بیت‌دیفندر بدون ذره‌ای تأثیر روی عملکرد سیستم شما، بلافاصله نسبت به بدافزار واکنش نشان می‌دهد.

 • اتو پایلت

  اتوپایلتِ بیت‌دیفندر طوری طراحی شده که حکم یک «مشاور امنیتی» را داشته باشد و به شما در مورد موضع امنیتی بینش‌های عمیقی بدهد. وقتی می‌گوییم قابلیت‌های هوشمندی دارد منظورمان این است که می‌تواند به فراخور نیاز سیستم شما و الگو‌های مصرفی‌تان اقدامات امنیتی توصیه کند.

 • بیت‌دیفندر فوتون

  این فناور نوآورانه و جامع به بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 کمک می‌کند تا خود را با تنظیمات سخت‌افزار و نرم‌افزاری سیستم‌تان –به منظور ذخیره منابع رایانشی و ارتقای سرعت و عملکرد- سازگار کند.

 • شبکه‌ی محافظ جهانی

  بیشتر اسکن‌های سنگین در کلود اتفاق می‌افتد؛ بنابراین روی منابع داخلی شما تأثیر صفر دارد. این یعنی سرعت و عملکرد سیستم شما دست‌نخورده باقی خواهد ماند. همچنین فایل‌های شما نیز همیشه کاملاً خصوصی نگه داشته می‌شوند: بیت‌دیفندر محتواهای واقعی فایل‌های شما را اسکن نکرده و هرگز آ‌ن‌ها را در کلود آپلود یا ذخیره نمی‌کند.

 • حالت‌های بازی، فیلم و کار

  بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 می‌فهمد چه زمان در حال بازی، کار یا تماشای فیلم هستید؛ بنابراین می‌داند چه زمان شما را با درخواست‌های غیرضروری‌اش آزار ندهد. بدین‌ترتیب شما می‌توانید روی امور مهم خود تمرکز کنید. بسته به آن کاری که انتخاب می‌کنید رو دستگاه خود انجام دهید، بیت‌دیفندر موقتاً پاپ‌آپ‌های خود و فعالیت‌های پس‌زمینه‌ی غیرمهم را متوقف و تنظیمات بصری را تنظیم می‌کند تا شما بتوانید بیشترین بهره را از دستگاه خود ببرید.

 • بهینه‌ساز تک‌کلیکه

  سرعت و عملکرد دستگاه‌های شما را بالا می‌برد.

 • حالت باتری

  این قابلیت مفید و هوشند با تغییرات موقتی تنظیمات سیستم چون نمایشگر، خنک‌کننده سیستم، آپدیت‌های سیستم و اتصال بلوتوث موجب ذخیره عمر باتری برای لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها می‌شود.

حریم خصوصی

محافظت کامل بیت‌دیفندر حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

 • ضد ردیاب

  این افزونه ردیاب‌هایی را که داده‌های شما را جمع می‌کنند بلاک کرده و به شما اجازه می‌دهد تا این اطلاعات را روی هر وبسایتی که بازدید می‌کنید مشاهده و مدیریت کنید. ضد ردیاب حریم خصوصی اطلاعات وبگردی شما را حفظ کرده و با لود کردن سریعِ وب‌پیج‌ها عملکرد را ارتقا می‌بخشد.

 • نظارت میکروفون

  به شما کمک می‌کند تا روی دستگاه‌های خود کنترل داشته باشید. با استفاده از آن قادر خواهید بود ببینید کدام اپ‌ها چه زمان به میکروفون دستگاه شما دسترسی دارند.

 • محافظت وبکم

  حریم خصوصی‌تان را حفظ کرده و جلوی نشت وبکم را می‌گیرد. Webcam Protection هر زمان اپ‌ها خواستند به وبکم‌تان دسترسی داشته باشند هشدار داده و به شما این اجازه را می‌دهد تا دسترسی غیرمجاز را مسدود کنید.

 • رمزگذاری فایل

  روی کامپیوتر شما مخصوص داکیومنت‌های حساس و محرمانه دریچه‌هایی رمزگذاری‌شده و محافظت‌شده با رمزعبور می‌سازد.

 • بانکداری مطمئن آنلاین

  انجام امور بانکی و خرید از مرورگری اختصاصی و منحصر به فرد که تراکنش‌های شما را برای جلوگیری از کلاهبرداری‌ها امین می‌سازد. Bitdefender Safepay همچنین اکنون می‌تواند به طور خودکار در فیلدهای صورت‌حساب اطلاعات‌ کارت اعتباری را پر کند.

 • کنترل والدین

  کنترل والدین به والدین از بعد دیجیتالی کمک و فضای آنلاین را برای کودکان امن می‌کند. بدین‌ترتیب، محتواهای نامناسب فیلتر شده و زمان صفحه نمایش نیز محدود می‌گردد. برای محافظت از کودکان خود به صورت ریموت به Bitdefender Central لاگین کنید.

 • ضد سرقت

  Bitdefender Central برای لپ‌تاپ یا تبلت ویندوزی شما ابزارهای ضد سرقت و ضد گم‌شدن ارائه می‌دهد. این ابزارها بواسطه‌ی اکانت Bitdefender Central از هر جای جهان به صورت ریموت قابل دسترسی‌اند.

 • مشاور امنیتی وای‌فای

  امنیت شبکه وای‌فای و روتر شما را –فارغ از اینکه به کجا وصل می‌شوید- تأمین می‌کند.

 • محافظت شبکه اجتماعی

  شما را از لینک‌های مخرب و هر تهدید آنلاینی که دوستانتان ناخواسته از طریق شبکه‌های اجتماعی برایتان می‌فرستند در امان نگه می‌دارد.

 • مدیر کلمه عبور

  رمزهای عبور، اطلاعات کارت اعتباری و سایر داده‌های حساس در دریچه سایبری را برای دسترسی راحت شما و هر زمان که نیاز داشتید امن نگه می‌دارد. مدیر کلمه عبور به شما اجازه‌ می‌دهد تا فرم‌های آنلاین را خودکار پر کنید و حتی می‌تواند رمزعبورهای امن را توصیه کند.

 • نابودگر فایل

  وقتی خواستید فایل را برای همیشه پاک کنید از این ابزار کمک بگیرید. طوری فایل برایتان حذف می‌شود که انگار هرگز پیش از این روی پی‌سی شما وجود نداشته است.

 • ارزیابی آسیب‌پذیری

  برای پیدا کردن حفره‌های امنیتی و آسیب‌پذیری‌ها تنها کافیست یک کلیک کنید تا همه اسکن شوند. بیت‌دیفندر پی‌سی شما را چک می‌کند تا ببینید نرم‌افزاری آسیب‌پذیر یا از رده خارج، پچ‌های امنیت ویندوز از قلم افتاده یا تنظیمات سیستم بالقوه ناامن وجود دارد یا خیر. سپس بهترین راه‌حل را پیش رویتان خواهد گذاشت.

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

 • Safe Files

  با Bitdefender Safe Files شما می‌توانید جلوی تغییرات غیرقانونی روی مهمترین فایل‌هایتان را بگیرید. فقط کافیست به فهرست خود فولدرها را اضافه کنید تا بیت‌دیفندر از فایل‌های ذخیره‌شده در آن‌ها در برابر باج‌افزار و سایر انواع بدافزار محافظت گردد. تنها اپلیکیشن‌هایی که به صراحت بهشان اعتماد دارید اجازه دارند به Safe Files شما دسترسی داشته باشند.

 • محافظت ماشین زمان

  اگر برای بک آپ گرفتن از فایل‌های خود از ماشین زمان استفاده می‌کنید، دلتان لایه‌ی امنیتی اضافه‌ای خواهد خواست تا در برابر حملات پیچیده باج‌افزار در امان باشید.باج‌افزار –نوع به شدت خطرناک بدافزار- کارش رمزگذاری گردن فایل‌های ارزشمندی چون عکس‌ها، ویدیوها و سایر داکیومنت‌هاست؛ در حقیقت آن‌ها را از حالت استفاده خارج می‌کند. کاربران مک با چنین ویژگی پیچیده‌ای می‌توانند بدون اینکه مجبور باشند باجی بدهند فایل‌های خود را بازیابی نمایند. Time Machine Protection شما را در برابر بدافزاری که سعی دارد بک‌آپ‌های شما را رمزگذاری یا خراب کند محافظت می‌کند.

 • مسدودسازی و حذف آگهی‌افزارهای مزاحم

  این ناخوشایند است که تبلیغات بدون خواسته‌ی شما در مرورگر پاپ‌آپ می‌شوند و حتی کاربران مک نیز به پست چنین آگهی‌افزارهای مزاحمی خورده‌اند؛ تبلیغاتی که حواس را پرت کرده و روند کاری انسان را کند می‌کند. بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 آگهی‌افزارها، برنامه‌های مخرب هایجکر، نوارابزارهای ناخواسته و سایر افزونه‌های آزاردهنده‌ی مرورگر را شناسایی و حذف کرده تا بتوانید نهایت استفاده را از مک خود ببرید.

 • شناسایی بیناپلت‌فرمیِ بدافزار

  شاید مک شما در برابر محتوای مخرب طراحی‌شده برای ویندوز در امان باشد اما باید مطمئن شوید آن را نگرفته و به کاربران پی‌سی ندهید. بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 هم بدافزارهایی که هدفشان macOS است و هم تهدیدهای مخصوص ویندوز را شناسایی و حذف می‌کند تا همیشه بدانید فایل‌هایی که برای دیگران ارسال می‌کنید عاری از هر مورد مشکوکی است.

 • افزونه‌ی مرورگر Traffic Light

  بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 محافظت از تمامی بخش‌های وبگردی شما را شامل خرید و امور بانکی آنلاین تضمین می‌دهد. همچنین می‌تواند محتواهای نامناسب را فیلتر کند. سیستم هوش مصنوعی ما با محافظت خودکارش همه‌ی لینک‌ها را قبل از اینکه رویشان کلیک کنید اسکن می‌کند تا هرگز ندانسته صفحات وبی مضر را باز نکنید.

 • ضد فیشینگ

  اسکم‌های آنلاین روز به روز در حال افزایشند اما محافظت پیشرفته‌ی ضد فیشینگ ما براحتی شما را از خطر مصون نگه می‌دارد. بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 وبسایت‌هایی را که خود را زیر نقاب اطمینان پنهان می‌کنند –تا اطلاعات مالی همچون رمزهای عبور یا شماره کارت اعتباری‌تان- بو کشیده و مسدود می‌کند.

 • شیلد بیت‌دیفندر

  تمامی نیازهای امنیتی شما را مدیریت می‌کند؛ بنابراین نیازی ندارید خود را به زحمت بیاندازید. وقتی روشن باشد سری فناوری‌های نوآورانه و اختصاصی را با هم ترکیب کرده تا به صورت خودکار هر تهدیدی بدون ذره‌ای تأثیر روی سرعت یا عملکرد مک شکا شناسایی شده و از بین برود. آن را روشن بکنید و از اینجا به بعدش را به او بسپارید.

کارایی

آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک بدون ذره‌ای تأثیر روی عملکرد سیستم شما، بلافاصله نسبت به بدافزار واکنش نشان می‌دهد.

 • اسکن فوق‌العاده سریع

  محافظت آهنین چیز خوبیست اما وقتی صحبت از سرعت بی‌بدیل و عملکرد بالا به میان می‌آید تازه بهتر هم می‌شود. بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 دقت و سرعت را ادغام کرده تا بتوانید اسکن‌های فوق‌العاده سریع و بهترین نرخ شناسایی در این صنعت را دریافت کنید.

 • اتو پایلت

  اتوپایلتِ بیت‌دیفندر طوری طراحی شده که حکم یک «مشاور امنیتی» را داشته باشد و به شما در مورد موضع امنیتی بینش‌های عمیقی بدهد. وقتی می‌گوییم قابلیت‌های هوشمندی دارد منظورمان این است که می‌تواند به فراخور نیاز سیستم شما و الگو‌های مصرفی‌تان اقدامات امنیتی توصیه کند.

حریم خصوصی

آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

 • ضد ردیاب

  این افزونه ردیاب‌هایی را که داده‌های شما را جمع می‌کنند بلاک کرده و به شما اجازه می‌دهد تا این اطلاعات را روی هر وبسایتی که بازدید می‌کنید مشاهده و مدیریت کنید. ضد ردیاب حریم خصوصی اطلاعات وبگردی شما را حفظ کرده و با لود کردن سریعِ وب‌پیج‌ها عملکرد را ارتقا می‌بخشد.

 • کنترل والدین

  کنترل والدین به والدین از بعد دیجیتالی کمک و فضای آنلاین را برای کودکان امن می‌کند. بدین‌ترتیب، محتواهای نامناسب فیلتر شده و زمان صفحه نمایش نیز محدود می‌گردد. برای کنترل فرزندان خود از راه دور به Bitdefender Central لاگین کنید.

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

 • محافظت وبی

  سیستم ضد فیشینگ ما صفحات وبی را اسکن کرده و وقتی به صفحات جعلی برخوردید به شما هشدار می‌دهد. Bitdefender Web Protection تمامی ترافیک را فیلتر می‌کند؛ نه تنها وبگردی تعمدی شما را. همچنین در برابر تمامی خطرات آنلاین محافظتی در زمان ارائه می‌دهد.
  توجه: با پشتیبانی آیپد

حریم خصوصی

محافظت کامل بیت‌دیفندر حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

 • حریم‌خصوصی اکانت

  چک کنید ببینید آیا اکانت‌های آنلاین شما در هیچ نقض اطلاعاتی –مستقیماً از آیفون شما- دخیل بوده است یا خیر. با این همه وبسایت و اپ محبوب که در خصوص نشتی‌های پایگاه اطلاعاتی هشدار می‌دهند، خیلی راحت می‌توان رد اکانت‌های در معرض قرارگرفته را زد. Account Privacy وقتی اطلاعات حساس شما در خطر است شما را مطلع می‌کند و اجازه می‌دهد بسته به وضعیت خطر نسبت بدان اقدام کنید.

 • کنترل والدین

  کنترل والدین به لحاظ دیجیتالی به والدین کمک کرده و امنیت آنلاین کودکان را افزایش می‌دهد. همچنین محتوای نامناسب را فیلتر و زمان صفحه نمایش را محدود می‌کند. لوکیشن کودکان با کنترل والدین ردیابی شده تا بتوانید همیشه در جریان جاهایی که در فضای آنلاین می‌روند باشید. آن‌ها را از تماس تلفنی اضافی خلاص کرده و بگذارید به شما بگویند حالشان با Safe Check-in خوب است. از راه دور به Bitdefender Central لاگین کرده تا مراقب فرزندان خود باشید.

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

 • اسکن به محض تقاضا و به محض نصب

  تبلت یا گوشی اندرویدی خود را هر زمان اسکن کرده تا مطمئن شوید تمامی اپ‌ها از آلودگی پاک شدند. علاوه بر این، این ماژول آنتی‌ویروس به طور خودکار هر اپی را به محض نصب کردن اسکن کرده و فوراً خبر می‌دهد آیا خطری دستگاه را تهدید می‌کند یا خیر.

 • محافظت وبی

  وبگردی در اینترنت می‌تواند شما را به جاهای خطرناکی بکشاند اما امنیت اندرویدِ بیت‌دیفندر همیشه اینجاست تا از شما محافظت کند. سیستم ضد فیشینگ ما صفحات وبی را اسکن کرده و وقتی به صفحات کلاهبرداری برمی‌خورید به شما هشدار می‌دهد. محافظت وبی همه‌ی ترافیک را فیلتر کرده نه فقط وبگردی تعمدی شما را. همچنین در برابر تمامی خطرات آنلاین نیز محافظت در لحظه‌ای را ارائه می‌دهد.

 • WearON

  شما می‌توانید آن را برای توسعه امنیت موبایل خود به ساعت هوشمند‌تان استفاده کنید. و اگر نمی‌دانید گوشی‌تان کجاست در اندروید از WearON استفاده کنید تا هشدار صدا فعال شود و بدین‌ترتیب بتوانید براحتی آن را پیدا نمایید. وقتی از گوشی‌تان خیلی دور می‌شوید از WearON هشدار دریافت می‌کنید. اینگونه هیچگاه آن را جا نخواهید گذاشت.

 • ضد سرقت

  با ضد سرقت بیت‌دیفندر شما می‌توانید –در صورت گم شدن یا سرقت- از راه دور پیامی را در دستگاه‌تان پیدا، قفل، پاک و یا ارسال نمایید.

کارایی

آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک بدون ذره‌ای تأثیر روی عملکرد سیستم شما، بلافاصله نسبت به بدافزار واکنش نشان می‌دهد.

 • اتو پایلت

  اتوپایلتِ بیت‌دیفندر طوری طراحی شده که حکم یک «مشاور امنیتی» را داشته باشد و به شما در مورد موضع امنیتی بینش‌های عمیقی بدهد. وقتی می‌گوییم قابلیت‌های هوشمندی دارد منظورمان این است که می‌تواند به فراخور نیاز سیستم شما و الگو‌های مصرفی‌تان اقدامات امنیتی توصیه کند.

حریم خصوصی

محافظت کامل بیت‌دیفندر حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

 • اپ لاک

  از حساس‌ترین اپ‌های شما محافظت کرده تا کسی نتواند کاری به تنظیمات یا اطلاعات خصوصی‌تان داشته باشد. بیت‌دیفندر توتال سکیوریتی 2020 با امکان قفل اپ‌ها بواسطه‌ی پین کد لایه‌ی محافظتی اضافه‌ای ارائه می‌دهد. با Smart Unlock شما می‌توانید گوشی خود را طوری تنظیم کنید که به اپ‌های محافظت‌شده‌ی شما –وقتی از شبکه وای‌فای مطمئنی استفاده می‌کنید- دسترسی مستقیمی بدهد.

 • حریم‌خصوصی اکانت

  چک کنید ببینید آیا اکانت‌های آنلاین شما در هیچ نقض اطلاعاتی –مستقیماً از آیفون شما- دخیل بوده است یا خیر. با این همه وبسایت و اپ محبوب که در خصوص نشتی‌های پایگاه اطلاعاتی هشدار می‌دهند، خیلی راحت می‌توان رد اکانت‌های در معرض قرارگرفته را زد. Account Privacy وقتی اطلاعات حساس شما در خطر است شما را مطلع می‌کند و اجازه می‌دهد بسته به وضعیت خطر نسبت بدان اقدام کنید.

 • کنترل والدین

  کنترل والدین به لحاظ دیجیتالی به والدین کمک کرده و امنیت آنلاین کودکان را افزایش می‌دهد. همچنین محتوای نامناسب را فیلتر و زمان صفحه نمایش را محدود می‌کند. لوکیشن کودکان با کنترل والدین ردیابی شده تا بتوانید همیشه در جریان جاهایی که در فضای آنلاین می‌روند باشید. آن‌ها را از تماس تلفنی اضافی خلاص کرده و بگذارید به شما بگویند حالشان با Safe Check-in خوب است. از راه دور به Bitdefender Central لاگین کرده تا مراقب فرزندان خود باشید.

نیازمندی های سیستم

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, and Windows 10

پردازنده: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) or equivalent processor

حافظه (RAM): 2 GB

فضای هارد دیسک: 2.5 GB free space

نیازمندی های نرم افزاری

Internet Explorer version 10 or higher

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: macOS X Yosemite (10.10) یا بالاتر

فضای هارد دیسک: 1 GB فضای آزاد

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: iOS 11.2 یا بالاتر

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: Android 4.1 یا بالاتر