بیت دیفندر فمیلی پک 2021

بیت دیفندر

فمیلی پک 2021

مولتی دیوایس: Devices

یک بسته امنیتی برای کل خانواده

با این پک محافظت دیجیتالِ نهایی، امنیت خانواده‌ی خود را در برابر هر نوع تهدید آنلاین تضمین کنید.

انتخاب محصول

13,499,500 ریال

ناموجود

بیت‌دیفندر. آنچه را متخصصین استفاده می‌کنند انتخاب کنید

نوآورانه‌ترین فناوری‌هایی که حتی جدیدترین تهدیدهای سایبری را پیش‌بینی، شناسایی، اصلاح نموده و از آن‌ها جلوگیری می‌کنند به شما ارائه می‌شود.

مقایسه راهکارها

مقایسه محصولات بیت‌دیفندر

محصولات برنده‌ی جوایز ما را مورد مقایسه قرار داده تا بهترین محافظت جهان واقعی را دریافت کنید. بدین‌ترتیب می‌توانید همزمان که ما امنیت‌ را مدیریت می‌کنیم به امور مهم‌تان بپردازید.

بیت دیفندر

فمیلی پک 2020


خرید آنلاین

بیت دیفندر

توتال سکیوریتی 2020


مشاهده جزئیات

بیت دیفندر

اینترنت سکیوریتی 2020


مشاهده جزئیات

دستگاه‌های محافظت‌شده به طور خانوادگی

محافظت از خانواده شما با پوشش‌دهی تا سقف 15 دستگاه به ازای هر خانه *

محافظت از Windows, macOS, Android و iOS

ویندوز

بهینه ساز دستگاه

کنترل والدین

محافظت چند لایه در برابر باج افزار

محافظت در برابر malware, spyware, adware

تمام ویژگی ها

محافظت کامل برای ویندوز، macOS، iOS و اندروید

فمیلی پک بیت‌دیفندر 2020 روش شناسایی و دفع تهدیدهای آنلاین را اساساً تغییر داده است. جدیدترین لایه‌ی محافظتیِ سازگار و شبکه‌محور، جلوی سوءاستفاده از آسیب‌پذیری‌های سیستم شما را گرفته، حملات جست‌وجوی فراگیر را شناسایی و مسدود می‌سازد. همچنین نمی‌گذارد حملات بات‌نت دستگاه شما را دستکاری کرده از ارسال اطلاعات حساس در فرم‌های غیررمزی‌گذاری‌شده خودداری می‌نماید.

برای اطلاعات بیشتر سیستم‌عامل خود را انتخاب کنید:

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

 • محافظت تمام‌عیار و به لحظه

  قدرتی مطلق در کارامدترین راهکار ضد بدافزار موجودِ این روزها. فمیلی پک 2020 با همه تهدیدهای آنلاین از ویروس‌ها، کرم‌ها و تروجان‌ها گرفته تا باج‌افزارها، اکسپلویت‌های روز صفر و روت‌کیت‌ها و جاسوس‌افزارها. داده‌ها و حریم خصوصی‌تان امن است.

 • پیشگیری تهدید شبکه‌ای

  فمیلی پک 2020 نحوه‌ی شناسایی و دفع تهدیدهای آنلاین را از اساس تغییر می‌دهد. فناوری‌های جدید هوش تهدید سایبری‌اش می‌تواند فعالیت‌های مشکوک و در سطح شبکه را تحلیل و شناسایی کرده و اکسپلویت‌های پیچیده یا یو‌آرال‌های مربوط به بات‌نت و نیز حملات جستجوی فراگیر را مسدود نماید.

 • دفاع پیشرفته در برابر تهدید

  فمیلی پک 2020 از تکنیکیبه نام شناسایی رفتاری برای نظارت دقیقتر اپ‌های فعال استفاده می‌کند. لحظه‌ای که هر چیز مشکوکی را شناسایی کند، بلافاصله نسبت به جلوگیری از آلودگی اقدام می‌کند.

 • محافظت چندلایه در برابر باج‌افزار

  رویکرد محافظت چند لایه در برابر باج‌افزارها شامل لایه‌ی حفاظت اطلاعاتی می‌شود که کارش حراست از داکیومنت‌ها، عکس‌ها، ویدیو‌ها و موزیک‌های شما در برابر هر نوع حمله‌ی باج‌افزار است. در رابطه با ماژول Advanced Threat Defense از مهمترین فایل‌های شما در برابر رمزگذاری باج‌افزارها محافظت می‌کند.

 • امنیت وب

  فناوری فیلترینگ وب ما تضمین می‌دهد که هرگز بر وبسایتی مخرب فرود نخواهید آمد. از امن بودن نتایج جست‌وجو مطمئن شوید تا پیش از اینکه در اصل روی لینک کلیک کنید به آن سایت دسترسی پیدا نمایید. فمیلی پک 2020 همچنین تمامی لینک‌های آلوده‌ی شناسایی‌شده را مسدود می‌کند.

 • ضد فیشینگ

  اسکم‌های آنلاین روز به روز در حال افزایشند اما محافظت پیشرفته‌ی ضد فیشینگ ما براحتی شما را از خطر مصون نگه می‌دارد. فمیلی پک 2020 بیت‌دیفندر وبسایت‌هایی را که خود را زیر نقاب اطمینان پنهان می‌کنند –تا اطلاعات مالی همچون رمزهای عبور یا شماره کارت اعتباری‌تان- بو کشیده و مسدود می‌کند.

 • ضد کلاهبرداری

  سیستم پیشرفته‌ی فیلترینگ ما هر زمان از وبسایتی که ممکن است شما را اسکم کنند دیدن می‌کنید هشدار می‌دهد.

 • ضد اسپم

  ضد اسپم، پیام‌های نامربوط داخل اینباکس شما را فیلتر می‌کند. این قابلیت برای کلاینت‌های داخلیِ ایمیل (Microsoft Outlook، Thunderbird) موجود است.

 • Safe Files

  با Bitdefender Safe Files شما می‌توانید جلوی تغییرات غیرقانونی روی مهمترین فایل‌هایتان را بگیرید. فقط کافیست به فهرست خود فولدرها را اضافه کنید تا بیت‌دیفندر از فایل‌های ذخیره‌شده در آن‌ها در برابر باج‌افزار و سایر انواع بدافزار محافظت گردد. تنها اپلیکیشن‌هایی که به صراحت بهشان اعتماد دارید اجازه دارند به Safe Files شما دسترسی داشته باشند.

 • حالت نجات

  برخی ویروس‌های پیچیده مانند روت‌کیت‌ها باید پیش از بالا آمدن ویندوز حذف شوند. وقتی فمیلی پک 2020 بیت‌دیفندر چنین تهدیدهایی را شناسایی می‌کند، کامپیوتر در حالت نجات بالا می‌آید تا از هر چه ویروس است پاک شود.

 • دیوار آتشین

  با فمیلی پک 2020 بیت‌دیفندر لایه‌ی حفاظت شبکه‌ی قدرتمندی دریافت می‌کنید که اطلاعات شخصی‌تان از دست هکرها و سارقین اطلاعاتی در امان می‌ماند.

کارایی

نرم‌افزار امنیتی بیت‌دیفندر بدون ذره‌ای تأثیر روی عملکرد سیستم شما، بلافاصله نسبت به بدافزار واکنش نشان می‌دهد.

 • اتو پایلت

  اتوپایلتِ بیت‌دیفندر طوری طراحی شده که حکم یک «مشاور امنیتی» را داشته باشد و به شما در مورد موضع امنیتی بینش‌های عمیقی بدهد. وقتی می‌گوییم قابلیت‌های هوشمندی دارد منظورمان این است که می‌تواند به فراخور نیاز سیستم شما و الگو‌های مصرفی‌تان اقدامات امنیتی توصیه کند.

 • بیت‌دیفندر فوتون

  این فناور نوآورانه و جامع به فمیلی پک 2020 بیت‌دیفندر کمک می‌کند تا خود را با تنظیمات سخت‌افزار و نرم‌افزاری سیستم‌تان –به منظور ذخیره منابع رایانشی و ارتقای سرعت و عملکرد- سازگار کند.

 • شبکه‌ی محافظ جهانی

  بیشتر اسکن‌های سنگین در کلود اتفاق می‌افتد؛ بنابراین روی منابع داخلی شما تأثیر صفر دارد. این یعنی سرعت و عملکرد سیستم شما دست‌نخورده باقی خواهد ماند. همچنین فایل‌های شما نیز همیشه کاملاً خصوصی نگه داشته می‌شوند: بیت‌دیفندر محتواهای واقعی فایل‌های شما را اسکن نکرده و هرگز آ‌ن‌ها را در کلود آپلود یا ذخیره نمی‌کند.

 • حالت‌های بازی، فیلم و کار

  فمیلی پک 2020 بیت‌دیفندر می‌فهمد چه زمان در حال بازی، کار یا تماشای فیلم هستید؛ بنابراین می‌داند چه زمان شما را با درخواست‌های غیرضروری‌اش آزار ندهد. بدین‌ترتیب شما می‌توانید روی امور مهم خود تمرکز کنید. بسته به آن کاری که انتخاب می‌کنید رو دستگاه خود انجام دهید، بیت‌دیفندر موقتاً پاپ‌آپ‌های خود و فعالیت‌های پس‌زمینه‌ی غیرمهم را متوقف و تنظیمات بصری را تنظیم می‌کند تا شما بتوانید بیشترین بهره را از دستگاه خود ببرید.

 • بهینه‌ساز تک‌کلیکه

  سرعت و عملکرد دستگاه‌های شما را بالا می‌برد.

 • حالت باتری

  این قابلیت مفید و هوشند با تغییرات موقتی تنظیمات سیستم چون نمایشگر، خنک‌کننده سیستم، آپدیت‌های سیستم و اتصال بلوتوث موجب ذخیره عمر باتری برای لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها می‌شود.

حریم خصوصی

محافظت کامل بیت‌دیفندر حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

 • ضد ردیاب

  این افزونه ردیاب‌هایی را که داده‌های شما را جمع می‌کنند بلاک کرده و به شما اجازه می‌دهد تا این اطلاعات را روی هر وبسایتی که بازدید می‌کنید مشاهده و مدیریت کنید. ضد ردیاب حریم خصوصی اطلاعات وبگردی شما را حفظ کرده و با لود کردن سریعِ وب‌پیج‌ها عملکرد را ارتقا می‌بخشد.

 • نظارت میکروفون

  به شما کمک می‌کند تا روی دستگاه‌های خود کنترل داشته باشید. با استفاده از آن قادر خواهید بود ببینید کدام اپ‌ها چه زمان به میکروفون دستگاه شما دسترسی دارند.

 • محافظت وبکم

  حریم خصوصی‌تان را حفظ کرده و جلوی نشت وبکم را می‌گیرد. Webcam Protection هر زمان اپ‌ها خواستند به وبکم‌تان دسترسی داشته باشند هشدار داده و به شما این اجازه را می‌دهد تا دسترسی غیرمجاز را مسدود کنید.

 • رمزگذاری فایل

  روی کامپیوتر شما مخصوص داکیومنت‌های حساس و محرمانه دریچه‌هایی رمزگذاری‌شده و محافظت‌شده با رمزعبور می‌سازد.

 • بانکداری مطمئن آنلاین

  انجام امور بانکی و خرید از مرورگری اختصاصی و منحصر به فرد که تراکنش‌های شما را برای جلوگیری از کلاهبرداری‌ها امین می‌سازد. Bitdefender Safepay همچنین اکنون می‌تواند به طور خودکار در فیلدهای صورت‌حساب اطلاعات‌ کارت اعتباری را پر کند.

 • کنترل والدین

  کنترل والدین به والدین از بعد دیجیتالی کمک و فضای آنلاین را برای کودکان امن می‌کند. بدین‌ترتیب، محتواهای نامناسب فیلتر شده و زمان صفحه نمایش نیز محدود می‌گردد. برای محافظت از کودکان خود به صورت ریموت به Bitdefender Central لاگین کنید.

 • ضد سرقت

  فمیلی پک 2020 بیت‌دیفندر برای لپ‌تاپ یا تبلت ویندوزی شما ابزارهای ضد سرقت و ضد گم‌شدن ارائه می‌دهد. این ابزارها بواسطه‌ی اکانت Bitdefender Central از هر جای جهان به صورت ریموت قابل دسترسی‌اند.

 • مشاور امنیتی وای‌فای

  امنیت شبکه وای‌فای و روتر شما را –فارغ از اینکه به کجا وصل می‌شوید- تأمین می‌کند.

 • محافظت شبکه اجتماعی

  شما را از لینک‌های مخرب و هر تهدید آنلاینی که دوستانتان ناخواسته از طریق شبکه‌های اجتماعی برایتان می‌فرستند در امان نگه می‌دارد.

 • مدیر کلمه عبور

  رمزهای عبور، اطلاعات کارت اعتباری و سایر داده‌های حساس در دریچه سایبری را برای دسترسی راحت شما و هر زمان که نیاز داشتید امن نگه می‌دارد. مدیر کلمه عبور به شما اجازه‌ می‌دهد تا فرم‌های آنلاین را خودکار پر کنید و حتی می‌تواند رمزعبورهای امن را توصیه کند.

 • نابودگر فایل

  وقتی خواستید فایل را برای همیشه پاک کنید از این ابزار کمک بگیرید. طوری فایل برایتان حذف می‌شود که انگار هرگز پیش از این روی پی‌سی شما وجود نداشته است.

 • ارزیابی آسیب‌پذیری

  برای پیدا کردن حفره‌های امنیتی و آسیب‌پذیری‌ها تنها کافیست یک کلیک کنید تا همه اسکن شوند. بیت‌دیفندر پی‌سی شما را چک می‌کند تا ببینید نرم‌افزاری آسیب‌پذیر یا از رده خارج، پچ‌های امنیت ویندوز از قلم افتاده یا تنظیمات سیستم بالقوه ناامن وجود دارد یا خیر. سپس بهترین راه‌حل را پیش رویتان خواهد گذاشت.

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

 • Safe Files

  با Bitdefender Safe Files شما می‌توانید جلوی تغییرات غیرقانونی روی مهمترین فایل‌هایتان را بگیرید. فقط کافیست به فهرست خود فولدرها را اضافه کنید تا بیت‌دیفندر از فایل‌های ذخیره‌شده در آن‌ها در برابر باج‌افزار و سایر انواع بدافزار محافظت گردد. تنها اپلیکیشن‌هایی که به صراحت بهشان اعتماد دارید اجازه دارند به Safe Files شما دسترسی داشته باشند.

 • محافظت ماشین زمان

  اگر برای بک آپ گرفتن از فایل‌های خود از ماشین زمان استفاده می‌کنید، دلتان لایه‌ی امنیتی اضافه‌ای خواهد خواست تا در برابر حملات پیچیده باج‌افزار در امان باشید.باج‌افزار –نوع به شدت خطرناک بدافزار- کارش رمزگذاری گردن فایل‌های ارزشمندی چون عکس‌ها، ویدیوها و سایر داکیومنت‌هاست؛ در حقیقت آن‌ها را از حالت استفاده خارج می‌کند. کاربران مک با چنین ویژگی پیچیده‌ای می‌توانند بدون اینکه مجبور باشند باجی بدهند فایل‌های خود را بازیابی نمایند. Time Machine Protection شما را در برابر بدافزاری که سعی دارد بک‌آپ‌های شما را رمزگذاری یا خراب کند محافظت می‌کند.

 • مسدودسازی و حذف آگهی‌افزارهای مزاحم

  این ناخوشایند است که تبلیغات بدون خواسته‌ی شما در مرورگر پاپ‌آپ می‌شوند و حتی کاربران مک نیز به پست چنین آگهی‌افزارهای مزاحمی خورده‌اند؛ تبلیغاتی که حواس را پرت کرده و روند کاری انسان را کند می‌کند. فمیلی پک 2020 بیت‌دیفندر آگهی‌افزارها، برنامه‌های مخرب هایجکر، نوارابزارهای ناخواسته و سایر افزونه‌های آزاردهنده‌ی مرورگر را شناسایی و حذف کرده تا بتوانید نهایت استفاده را از مک خود ببرید.

 • شناسایی بیناپلت‌فرمیِ بدافزار

  شاید مک شما در برابر محتوای مخرب طراحی‌شده برای ویندوز در امان باشد اما باید مطمئن شوید آن را نگرفته و به کاربران پی‌سی ندهید. فمیلی پک 2020 بیت‌دیفندر هم بدافزارهایی که هدفشان macOS است و هم تهدیدهای مخصوص ویندوز را شناسایی و حذف می‌کند تا همیشه بدانید فایل‌هایی که برای دیگران ارسال می‌کنید عاری از هر مورد مشکوکی است.

 • امنیت وب

  فمیلی پک 2020 بیت‌دیفندر برای کل وبگردی شما شامل خرید و کارهای بانکی آنلاین پوشش محافظتی ارائه می‌دهد. این پک می‌تواند محتواهای نامناسب را فیلتر کند. سیستم هوش مصنوعی ما با حفاظتی خودکار همه‌ی لینک‌ها را پیش از اینکه حتی رویشان کلیک کنید اسکن می‌کند تا هرگز ندانشته صفحات وبی مضر را باز نکنید.

 • ضد فیشینگ

  اسکم‌های آنلاین روز به روز در حال افزایشند اما محافظت پیشرفته‌ی ضد فیشینگ ما براحتی شما را از خطر مصون نگه می‌دارد. فمیلی پک 2020 بیت‌دیفندر وبسایت‌هایی را که خود را زیر نقاب اطمینان پنهان می‌کنند –تا اطلاعات مالی همچون رمزهای عبور یا شماره کارت اعتباری‌تان- بو کشیده و مسدود می‌کند.

کارایی

آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک بدون ذره‌ای تأثیر روی عملکرد سیستم شما، بلافاصله نسبت به بدافزار واکنش نشان می‌دهد.

 • اسکن فوق‌العاده سریع

  محافظت آهنین چیز خوبیست اما وقتی صحبت از سرعت بی‌بدیل و عملکرد بالا به میان می‌آید تازه بهتر هم می‌شود. فمیلی پک 2020 بیت دیفندر دقت و سرعت را ادغام کرده تا بتوانید اسکن‌های فوق‌العاده سریع و بهترین نرخ شناسایی در این صنعت را دریافت کنید.

 • اتو پایلت

  اتوپایلتِ بیت‌دیفندر طوری طراحی شده که حکم یک «مشاور امنیتی» را داشته باشد و به شما در مورد موضع امنیتی بینش‌های عمیقی بدهد. وقتی می‌گوییم قابلیت‌های هوشمندی دارد منظورمان این است که می‌تواند به فراخور نیاز سیستم شما و الگو‌های مصرفی‌تان اقدامات امنیتی توصیه کند.

حریم خصوصی

آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

 • ضد ردیاب

  این افزونه ردیاب‌هایی را که داده‌های شما را جمع می‌کنند بلاک کرده و به شما اجازه می‌دهد تا این اطلاعات را روی هر وبسایتی که بازدید می‌کنید مشاهده و مدیریت کنید. ضد ردیاب حریم خصوصی اطلاعات وبگردی شما را حفظ کرده و با لود کردن سریعِ وب‌پیج‌ها عملکرد را ارتقا می‌بخشد.

 • کنترل والدین

  کنترل والدین به والدین از بعد دیجیتالی کمک و فضای آنلاین را برای کودکان امن می‌کند. بدین‌ترتیب، محتواهای نامناسب فیلتر شده و زمان صفحه نمایش نیز محدود می‌گردد. برای کنترل فرزندان خود از راه دور به Bitdefender Central لاگین کنید.

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

 • محافظت وبی

  سیستم ضد فیشینگ ما صفحات وبی را اسکن کرده و وقتی به صفحات جعلی برخوردید به شما هشدار می‌دهد. Bitdefender Web Protection تمامی ترافیک را فیلتر می‌کند؛ نه تنها وبگردی تعمدی شما را. همچنین در برابر تمامی خطرات آنلاین محافظتی در زمان ارائه می‌دهد.
  توجه: با پشتیبانی آیپد

حریم خصوصی

محافظت کامل بیت‌دیفندر حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

 • حریم‌خصوصی اکانت

  چک کنید ببینید آیا اکانت‌های آنلاین شما در هیچ نقض اطلاعاتی –مستقیماً از آیفون شما- دخیل بوده است یا خیر. با این همه وبسایت و اپ محبوب که در خصوص نشتی‌های پایگاه اطلاعاتی هشدار می‌دهند، خیلی راحت می‌توان رد اکانت‌های در معرض قرارگرفته را زد. Account Privacy وقتی اطلاعات حساس شما در خطر است شما را مطلع می‌کند و اجازه می‌دهد بسته به وضعیت خطر نسبت بدان اقدام کنید.

 • کنترل والدین

  کنترل والدین به لحاظ دیجیتالی به والدین کمک کرده و امنیت آنلاین کودکان را افزایش می‌دهد. همچنین محتوای نامناسب را فیلتر و زمان صفحه نمایش را محدود می‌کند. لوکیشن کودکان با کنترل والدین ردیابی شده تا بتوانید همیشه در جریان جاهایی که در فضای آنلاین می‌روند باشید. آن‌ها را از تماس تلفنی اضافی خلاص کرده و بگذارید به شما بگویند حالشان با Safe Check-in خوب است. از راه دور به Bitdefender Central لاگین کرده تا مراقب فرزندان خود باشید.

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

 • اسکن به محض تقاضا و به محض نصب

  تبلت یا گوشی اندرویدی خود را هر زمان اسکن کرده تا مطمئن شوید تمامی اپ‌ها از آلودگی پاک شدند. علاوه بر این، این ماژول آنتی‌ویروس به طور خودکار هر اپی را به محض نصب کردن اسکن کرده و فوراً خبر می‌دهد آیا خطری دستگاه را تهدید می‌کند یا خیر.

 • محافظت وبی

  وبگردی در اینترنت می‌تواند شما را به جاهای خطرناکی بکشاند اما امنیت اندرویدِ بیت‌دیفندر همیشه اینجاست تا از شما محافظت کند. سیستم ضد فیشینگ ما صفحات وبی را اسکن کرده و وقتی به صفحات کلاهبرداری برمی‌خورید به شما هشدار می‌دهد. محافظت وبی همه‌ی ترافیک را فیلتر کرده نه فقط وبگردی تعمدی شما را. همچنین در برابر تمامی خطرات آنلاین نیز محافظت در لحظه‌ای را ارائه می‌دهد.

 • WearON

  شما می‌توانید آن را برای توسعه امنیت موبایل خود به ساعت هوشمند‌تان استفاده کنید. و اگر نمی‌دانید گوشی‌تان کجاست در اندروید از WearON استفاده کنید تا هشدار صدا فعال شود و بدین‌ترتیب بتوانید براحتی آن را پیدا نمایید. وقتی از گوشی‌تان خیلی دور می‌شوید از WearON هشدار دریافت می‌کنید. اینگونه هیچگاه آن را جا نخواهید گذاشت.

 • ضد سرقت

  با ضد سرقت بیت‌دیفندر شما می‌توانید –در صورت گم شدن یا سرقت- از راه دور پیامی را در دستگاه‌تان پیدا، قفل، پاک و یا ارسال نمایید.

کارایی

آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک بدون ذره‌ای تأثیر روی عملکرد سیستم شما، بلافاصله نسبت به بدافزار واکنش نشان می‌دهد.

 • اتو پایلت

  اتوپایلتِ بیت‌دیفندر طوری طراحی شده که حکم یک «مشاور امنیتی» را داشته باشد و به شما در مورد موضع امنیتی بینش‌های عمیقی بدهد. وقتی می‌گوییم قابلیت‌های هوشمندی دارد منظورمان این است که می‌تواند به فراخور نیاز سیستم شما و الگو‌های مصرفی‌تان اقدامات امنیتی توصیه کند.

حریم خصوصی

محافظت کامل بیت‌دیفندر حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

 • اپ لاک

  از حساس‌ترین اپ‌های شما محافظت کرده تا کسی نتواند کاری به تنظیمات یا اطلاعات خصوصی‌تان داشته باشد. فمیلی‌پک 2020 بیت‌دیفندر با امکان قفل اپ‌ها بواسطه‌ی پین کد لایه‌ی محافظتی اضافه‌ای ارائه می‌دهد. با Smart Unlock شما می‌توانید گوشی خود را طوری تنظیم کنید که به اپ‌های محافظت‌شده‌ی شما –وقتی از شبکه وای‌فای مطمئنی استفاده می‌کنید- دسترسی مستقیمی بدهد.

 • حریم‌خصوصی اکانت

  چک کنید ببینید آیا اکانت‌های آنلاین شما در هیچ نقض اطلاعاتی –مستقیماً از آیفون شما- دخیل بوده است یا خیر. با این همه وبسایت و اپ محبوب که در خصوص نشتی‌های پایگاه اطلاعاتی هشدار می‌دهند، خیلی راحت می‌توان رد اکانت‌های در معرض قرارگرفته را زد. Account Privacy وقتی اطلاعات حساس شما در خطر است شما را مطلع می‌کند و اجازه می‌دهد بسته به وضعیت خطر نسبت بدان اقدام کنید.

 • کنترل والدین

  کنترل والدین به لحاظ دیجیتالی به والدین کمک کرده و امنیت آنلاین کودکان را افزایش می‌دهد. همچنین محتوای نامناسب را فیلتر و زمان صفحه نمایش را محدود می‌کند. لوکیشن کودکان با کنترل والدین ردیابی شده تا بتوانید همیشه در جریان جاهایی که در فضای آنلاین می‌روند باشید. آن‌ها را از تماس تلفنی اضافی خلاص کرده و بگذارید به شما بگویند حالشان با Safe Check-in خوب است. از راه دور به Bitdefender Central لاگین کرده تا مراقب فرزندان خود باشید.

نیازمندی های سیستم

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, and Windows 10

پردازنده: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) or equivalent processor

حافظه (RAM): 2 GB

فضای هارد دیسک: 2.5 GB free space

نیازمندی های نرم افزاری

Internet Explorer version 10 or higher

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: macOS X Yosemite (10.10) یا بالاتر

فضای هارد دیسک: 1 GB فضای آزاد

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: iOS 11.2 یا بالاتر

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: Android 4.1 یا بالاتر