بیت دیفندر آنتی ویروس برای مک 2021

بیت دیفندر

آنتی ویروس برای مک 2021


محافظت آنتی‌ویروسیِ کامل در برابر تمامی تهدیدهای مربوط به مک

راهکار آنتی‌ویروسی را انتخاب کنید که محافظتی تمام‌عیار و بالاترین حد سرعت را برای مک شما ارائه می‌دهد.

انتخاب محصول

3,900,500 ریال

ناموجود

بیت‌دیفندر. آنچه را متخصصین استفاده می‌کنند انتخاب کنید

نوآورانه‌ترین فناوری‌هایی که حتی جدیدترین تهدیدهای سایبری را پیش‌بینی، شناسایی، اصلاح نموده و از آن‌ها جلوگیری می‌کنند به شما ارائه می‌شود.

مقایسه راهکارها

مقایسه محصولات بیت‌دیفندر

محصولات برنده‌ی جوایز ما را مورد مقایسه قرار داده تا بهترین محافظت جهان واقعی را دریافت کنید. بدین‌ترتیب می‌توانید همزمان که ما امنیت‌ را مدیریت می‌کنیم به امور مهم‌تان بپردازید.

بیت دیفندر

پریمیوم سکیوریتی


مشاهده جزئیات

بیت دیفندر

توتال سکیوریتی 2020


مشاهده جزئیات

بیت دیفندر

آنتی ویروس برای مک


خرید آنلاین

محافظت از Windows, macOS, Android و iOS

macOS

ضد سرقت

بهینه ساز دستگاه

ضد فیشینگ

محافظت در برابر malware, spyware, adware

تمام ویژگی ها

محافظت کامل برای macOS

آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک به شما محافظت کامل آن هم بدون ذره‌ای تأثیر روی سرعت و عملکرد سیستم شما ارائه می‌دهد. این راهکار قدرتمند شامل وی‌پی‌ان رایگان، ضد باج‌افزار و قابلیت‌ حذف آگهی‌افزار می‌شود.

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های مک شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

  • Safe Files

    با Bitdefender Safe Files شما می‌توانید جلوی تغییرات غیرقانونی روی مهمترین فایل‌هایتان را بگیرید. فقط کافیست به فهرست خود فولدرها را اضافه کنید تا آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک از فایل‌های ذخیره‌شده در آن‌ها در برابر باج‌افزار و سایر انواع بدافزار محافظت کند. تنها اپلیکیشن‌هایی که به صراحت بهشان اعتماد دارید اجازه دارند به Safe Files شما دسترسی داشته باشند.

  • محافظت ماشین زمان

    اگر برای بک آپ گرفتن از فایل‌های خود از ماشین زمان استفاده می‌کنید، دلتان لایه‌ی امنیتی اضافه‌ای خواهد خواست تا در برابر حملات پیچیده باج‌افزار در امان باشید.باج‌افزار –نوع به شدت خطرناک بدافزار- کارش رمزگذاری گردن فایل‌های ارزشمندی چون عکس‌ها، ویدیوها و سایر داکیومنت‌هاست؛ در حقیقت آن‌ها را از حالت استفاده خارج می‌کند. کاربران مک با چنین ویژگی پیچیده‌ای می‌توانند بدون اینکه مجبور باشند باجی بدهند فایل‌های خود را بازیابی نمایند. Time Machine Protection شما را در برابر بدافزاری که سعی دارد بک‌آپ‌های شما را رمزگذاری یا خراب کند محافظت می‌کند.

  • مسدودسازی و حذف آگهی‌افزارهای مزاحم

    این ناخوشایند است که تبلیغات بدون خواسته‌ی شما در مرورگر پاپ‌آپ می‌شوند و حتی کاربران مک نیز به پست چنین آگهی‌افزارهای مزاحمی خورده‌اند؛ تبلیغاتی که حواس را پرت کرده و روند کاری انسان را کند می‌کند. آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک آگهی‌افزارها، برنامه‌های مخرب هایجکر، نوارابزارهای ناخواسته و سایر افزونه‌های آزاردهنده‌ی مرورگر را شناسایی و حذف کرده تا بتوانید نهایت استفاده را از مک خود ببرید.

  • شناسایی بیناپلت‌فرمیِ بدافزار

    شاید مک شما در برابر محتوای مخرب طراحی‌شده برای ویندوز در امان باشد اما باید مطمئن شوید آن را نگرفته و به کاربران پی‌سی ندهید. آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک هم بدافزارهایی که هدفشان macOS است و هم تهدیدهای مخصوص ویندوز را شناسایی و حذف می‌کند تا همیشه بدانید فایل‌هایی که برای دیگران ارسال می‌کنید عاری از هر مورد مشکوکی است.

  • افزونه‌ی مرورگر Traffic Light

    آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک محافظت از تمامی بخش‌های وبگردی شما را شامل خرید و امور بانکی آنلاین تضمین می‌دهد. همچنین می‌تواند محتواهای نامناسب را فیلتر کند. سیستم هوش مصنوعی ما با محافظت خودکارش همه‌ی لینک‌ها را قبل از اینکه رویشان کلیک کنید اسکن می‌کند تا هرگز ندانسته صفحات وبی مضر را باز نکنید.

  • ضد فیشینگ

    اسکم‌های آنلاین روز به روز در حال افزایشند اما محافظت پیشرفته‌ی ضد فیشینگ ما براحتی شما را از خطر مصون نگه می‌دارد. آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک وبسایت‌هایی را که خود را زیر نقاب اطمینان پنهان می‌کنند –تا اطلاعات مالی همچون رمزهای عبور یا شماره کارت اعتباری‌تان- بو کشیده و مسدود می‌کند.

  • شیلد بیت‌دیفندر

    تمامی نیازهای امنیتی شما را مدیریت می‌کند؛ بنابراین نیازی ندارید خود را به زحمت بیاندازید. وقتی روشن باشد سری فناوری‌های نوآورانه و اختصاصی را با هم ترکیب کرده تا به صورت خودکار هر تهدیدی بدون ذره‌ای تأثیر روی سرعت یا عملکرد مک شکا شناسایی شده و از بین برود. آن را روشن بکنید و از اینجا به بعدش را به او بسپارید.

کارایی

آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک بدون ذره‌ای تأثیر روی عملکرد سیستم شما، بلافاصله نسبت به بدافزار واکنش نشان می‌دهد.

  • اسکن فوق‌العاده سریع

    محافظت آهنین چیز خوبیست اما وقتی صحبت از سرعت بی‌بدیل و عملکرد بالا به میان می‌آید تازه بهتر هم می‌شود. آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک دقت و سرعت را ادغام کرده تا بتوانید اسکن‌های فوق‌العاده سریع و بهترین نرخ شناسایی در این صنعت را دریافت کنید.

  • اتو پایلت

    اتوپایلتِ بیت‌دیفندر طوری طراحی شده که حکم یک «مشاور امنیتی» را داشته باشد و به شما در مورد موضع امنیتی بینش‌های عمیقی بدهد. وقتی می‌گوییم قابلیت‌های هوشمندی دارد منظورمان این است که می‌تواند به فراخور نیاز سیستم شما و الگو‌های مصرفی‌تان اقدامات امنیتی توصیه کند.

حریم خصوصی

آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

  • ضد ردیاب

    این افزونه ردیاب‌هایی را که داده‌های شما را جمع می‌کنند بلاک کرده و به شما اجازه می‌دهد تا این اطلاعات را روی هر وبسایتی که بازدید می‌کنید مشاهده و مدیریت کنید. ضد ردیاب حریم خصوصی اطلاعات وبگردی شما را حفظ کرده و با لود کردن سریعِ وب‌پیج‌ها عملکرد را ارتقا می‌بخشد.

نیازمندی های سیستم

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: macOS X Yosemite (10.10) or later

فضای هارد دیسک: 1 GB free space