درباره ما

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان (ایدکو) در سال 1384 بر پایه شرکت ایران بتا (1356 ) که در زمینه سیستم های اداری فعالیت می نمود و با موضوعیت زیر تاسیس گردید:

  • ارائه راه حل های امنیت اطلاعات
  • تولید نرم افزارهای مبتنی بر تجارت الکترونیک

ایدکو از آغاز فعالیتش تا امروز، همواره تلاش کرده بهترین راهکارها را در قالب مشاوره، محصولات و خدمات در اختیار مشتریان خود قرار دهد. از همین رو، از همان آغاز فعالیت، با دریافت نخستین نمایندگی فروش محصولات کسپرسکی در ایران، به عنوان محصولی معتبر و مطرح در حوزه امنیت اطلاعات در جهان، راهکاری کارآ و موثر را در اختیار افراد و سازمان های ایرانی قرار داد. با گسترش و توسعه فعالیت شرکت و به منظور تکمیل سبد محصولات قابل ارائه و پوشش تمامی نیاز بازار، محصولات بیت دیفندر به عنوان یکی از بهترین محصولات حاضر در این حوزه نیز به محصولات شرکت افزوده شد.

مدیران و کارکنان ایدکو، خود را "وفادار به تعهدات" می دانند و همواره برای رضایت بیشتر مشتریان می کوشند. ارائه خدمات پشتیبانی حضوری و از راه دور، برگزاری مستمر دوره های آموزشی، راه اندازی سرویس Ticketing آنلاین و راه اندازی بخش صدای مشتری، بخشی از تلاش های ایدکو برای حفظ "وفاداری به تعهدات" است.

تماس با ما

شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان (ایدکو)
آدرس: تهران، میدان هفت تیر، ابتدای بزرگراه مدرس، پلاک 55
تلفن : 88846070 (21) 98+
فکس : 88828423 (21) 98+
فروش : sales@iedco.ir
پشتیبانی : support@iedco.ir
وب سایت : http://www.iedco.ir