بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2021

بیت دیفندر

اینترنت سکیوریتی 2021


بهترین امنیت در برابر تمامی تهدیدهای اینترنتی روی پی‌سی‌های ویندوزی

بسته‌ی امنیت اینترنتی‌ای را انتخاب کنید که با بالاترین امتیاز، پی‌سی ویندوزی شما را در برابر تمامی تهدیدهای آنلاین محافظت می‌کند.

انتخاب محصول

4,300,700 ریال

ناموجود

بیت‌دیفندر. آنچه را متخصصین استفاده می‌کنند انتخاب کنید

نوآورانه‌ترین فناوری‌هایی که حتی جدیدترین تهدیدهای سایبری را پیش‌بینی، شناسایی، اصلاح نموده و از آن‌ها جلوگیری می‌کنند به شما ارائه می‌شود.

مقایسه راهکارها

مقایسه محصولات بیت‌دیفندر

محصولات برنده‌ی جوایز ما را مورد مقایسه قرار داده تا بهترین محافظت جهان واقعی را دریافت کنید. بدین‌ترتیب می‌توانید همزمان که ما امنیت‌ را مدیریت می‌کنیم به امور مهم‌تان بپردازید.

بیت دیفندر

توتال سکیوریتی 2020


مشاهده جزئیات

بیت دیفندر

اینترنت سکیوریتی 2020


خرید آنلاین

بیت دیفندر

آنتی ویروس پلاس 2020


مشاهده جزئیات

محافظت از Windows, macOS, Android و iOS

ویندوز
ویندوز

بهینه ساز دستگاه

کنترل والدین

محافظت چند لایه در برابر باج افزار

محافظت در برابر malware, spyware, adware

تمام ویژگی ها

بهترین محافظت آنتی‌ویروس برای ویندوز

بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 از سوی AV-Comparatives برنده‌ی جایزه‌ی Outstanding Product و از AV-TEST برنده‌ی جایزه‌ی Best Protection، Best Performance و Best Repair شده است. بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 از پی‌سی‌های ویندوزی در برابر تمامی انواع تهدیدهای آنلاین محافظت کرده و برای حریم خصوصی شما شامل Bitdefender VPN و Bitdefender Safepay می‌شود.

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

 • محافظت تمام‌عیار و به لحظه

  قدرتی مطلق در کارامدترین راهکار ضد بدافزار موجودِ این روزها. بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 با همه تهدیدهای آنلاین از ویروس‌ها، کرم‌ها و تروجان‌ها گرفته تا باج‌افزارها، اکسپلویت‌های روز صفر و روت‌کیت‌ها و جاسوس‌افزارها. داده‌ها و حریم خصوصی‌تان امن است.

 • پیشگیری تهدید شبکه‌ای

  بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 نحوه‌ی شناسایی و دفع تهدیدهای آنلاین را از اساس تغییر می‌دهد. فناوری‌های جدید هوش تهدید سایبری‌اش می‌تواند فعالیت‌های مشکوک و در سطح شبکه را تحلیل و شناسایی کرده و اکسپلویت‌های پیچیده یا یو‌آرال‌های مربوط به بات‌نت و نیز حملات جستجوی فراگیر را مسدود نماید.

 • دفاع پیشرفته در برابر تهدید

  بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 از تکنیکی به نام شناسایی رفتاری برای نظارت دقیقتر اپ‌های فعال استفاده می‌کند. لحظه‌ای که هر چیز مشکوکی را شناسایی کند، بلافاصله نسبت به جلوگیری از آلودگی اقدام می‌کند.

 • محافظت چندلایه در برابر باج‌افزار

  رویکرد محافظت چند لایه در برابر باج‌افزارها شامل لایه‌ی حفاظت اطلاعاتی می‌شود که کارش حراست از داکیومنت‌ها، عکس‌ها، ویدیو‌ها و موزیک‌های شما در برابر هر نوع حمله‌ی باج‌افزار است. در رابطه با ماژول Advanced Threat Defense از مهمترین فایل‌های شما در برابر رمزگذاری باج‌افزارها محافظت می‌کند.

 • امنیت وب

  فناوری فیلترینگ وب ما تضمین می‌دهد که هرگز بر وبسایتی مخرب فرود نخواهید آمد. از امن بودن نتایج جست‌وجو مطمئن شوید تا پیش از اینکه در اصل روی لینک کلیک کنید به آن سایت دسترسی پیدا نمایید. بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 همچنین تمامی لینک‌های آلوده‌ی شناسایی‌شده را مسدود می‌کند.

 • ضد فیشینگ

  اسکم‌های آنلاین روز به روز در حال افزایشند اما محافظت پیشرفته‌ی ضد فیشینگ ما براحتی شما را از خطر مصون نگه می‌دارد. بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 وبسایت‌هایی را که خود را زیر نقاب اطمینان پنهان می‌کنند –تا اطلاعات مالی همچون رمزهای عبور یا شماره کارت اعتباری‌تان- بو کشیده و مسدود می‌کند.

 • ضد کلاهبرداری

  سیستم پیشرفته‌ی فیلترینگ ما هر زمان از وبسایتی که ممکن است شما را اسکم کنند دیدن می‌کنید هشدار می‌دهد.

 • ضد اسپم

  ضد اسپم، پیام‌های نامربوط داخل اینباکس شما را فیلتر می‌کند. این قابلیت برای کلاینت‌های داخلیِ ایمیل (Microsoft Outlook، Thunderbird) موجود است.

 • Safe Files

  با Bitdefender Safe Files شما می‌توانید جلوی تغییرات غیرقانونی روی مهمترین فایل‌هایتان را بگیرید. فقط کافیست به فهرست خود فولدرها را اضافه کنید تا بیت‌دیفندر از فایل‌های ذخیره‌شده در آن‌ها در برابر باج‌افزار و سایر انواع بدافزار محافظت گردد. تنها اپلیکیشن‌هایی که به صراحت بهشان اعتماد دارید اجازه دارند به Safe Files شما دسترسی داشته باشند.

 • حالت نجات

  برخی ویروس‌های پیچیده مانند روت‌کیت‌ها باید پیش از بالا آمدن ویندوز حذف شوند. وقتی بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 چنین تهدیدهایی را شناسایی می‌کند، کامپیوتر در حالت نجات بالا می‌آید تا از هر چه ویروس است پاک شود.

 • دیوار آتشین

  با بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 لایه‌ی حفاظت شبکه‌ی قدرتمندی دریافت می‌کنید که اطلاعات شخصی‌تان از دست هکرها و سارقین اطلاعاتی در امان می‌ماند.

کارایی

نرم‌افزار امنیتی بیت‌دیفندر بدون ذره‌ای تأثیر روی عملکرد سیستم شما، بلافاصله نسبت به بدافزار واکنش نشان می‌دهد.

 • اتو پایلت

  اتوپایلتِ بیت‌دیفندر طوری طراحی شده که حکم یک «مشاور امنیتی» را داشته باشد و به شما در مورد موضع امنیتی بینش‌های عمیقی بدهد. وقتی می‌گوییم قابلیت‌های هوشمندی دارد منظورمان این است که می‌تواند به فراخور نیاز سیستم شما و الگو‌های مصرفی‌تان اقدامات امنیتی توصیه کند.

 • بیت‌دیفندر فوتون

  این فناور نوآورانه و جامع به بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 کمک می‌کند تا خود را با تنظیمات سخت‌افزار و نرم‌افزاری سیستم‌تان –به منظور ذخیره منابع رایانشی و ارتقای سرعت و عملکرد- سازگار کند.

 • شبکه‌ی محافظ جهانی

  بیشتر اسکن‌های سنگین در کلود اتفاق می‌افتد؛ بنابراین روی منابع داخلی شما تأثیر صفر دارد. این یعنی سرعت و عملکرد سیستم شما دست‌نخورده باقی خواهد ماند. همچنین فایل‌های شما نیز همیشه کاملاً خصوصی نگه داشته می‌شوند: بیت‌دیفندر محتواهای واقعی فایل‌های شما را اسکن نکرده و هرگز آ‌ن‌ها را در کلود آپلود یا ذخیره نمی‌کند.

 • حالت‌های بازی، فیلم و کار

  بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 می‌فهمد چه زمان در حال بازی، کار یا تماشای فیلم هستید؛ بنابراین می‌داند چه زمان شما را با درخواست‌های غیرضروری‌اش آزار ندهد. بدین‌ترتیب شما می‌توانید روی امور مهم خود تمرکز کنید. بسته به آن کاری که انتخاب می‌کنید رو دستگاه خود انجام دهید، بیت‌دیفندر موقتاً پاپ‌آپ‌های خود و فعالیت‌های پس‌زمینه‌ی غیرمهم را متوقف و تنظیمات بصری را تنظیم می‌کند تا شما بتوانید بیشترین بهره را از دستگاه خود ببرید.

 • حالت باتری

  این قابلیت مفید و هوشند با تغییرات موقتی تنظیمات سیستم چون نمایشگر، خنک‌کننده سیستم، آپدیت‌های سیستم و اتصال بلوتوث موجب ذخیره عمر باتری برای لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها می‌شود.

حریم خصوصی

بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

 • ضد ردیاب

  این افزونه ردیاب‌هایی را که داده‌های شما را جمع می‌کنند بلاک کرده و به شما اجازه می‌دهد تا این اطلاعات را روی هر وبسایتی که بازدید می‌کنید مشاهده و مدیریت کنید. ضد ردیاب حریم خصوصی اطلاعات وبگردی شما را حفظ کرده و با لود کردن سریعِ وب‌پیج‌ها عملکرد را ارتقا می‌بخشد.

 • نظارت میکروفون

  به شما کمک می‌کند تا روی دستگاه‌های خود کنترل داشته باشید. با استفاده از آن قادر خواهید بود ببینید کدام اپ‌ها چه زمان به میکروفون دستگاه شما دسترسی دارند.

 • محافظت وبکم

  حریم خصوصی‌تان را حفظ کرده و جلوی نشت وبکم را می‌گیرد. Webcam Protection هر زمان اپ‌ها خواستند به وبکم‌تان دسترسی داشته باشند هشدار داده و به شما این اجازه را می‌دهد تا دسترسی غیرمجاز را مسدود کنید.

 • رمزگذاری فایل

  روی کامپیوتر شما مخصوص داکیومنت‌های حساس و محرمانه دریچه‌هایی رمزگذاری‌شده و محافظت‌شده با رمزعبور می‌سازد.

 • بانکداری مطمئن آنلاین

  انجام امور بانکی و خرید از مرورگری اختصاصی و منحصر به فرد که تراکنش‌های شما را برای جلوگیری از کلاهبرداری‌ها امین می‌سازد. Bitdefender Safepay همچنین اکنون می‌تواند به طور خودکار در فیلدهای صورت‌حساب اطلاعات‌ کارت اعتباری را پر کند.

 • کنترل والدین

  کنترل والدین به والدین از بعد دیجیتالی کمک و فضای آنلاین را برای کودکان امن می‌کند. بدین‌ترتیب، محتواهای نامناسب فیلتر شده و زمان صفحه نمایش نیز محدود می‌گردد. برای محافظت از کودکان خود به صورت ریموت به Bitdefender Central لاگین کنید.

 • مشاور امنیتی وای‌فای

  امنیت شبکه وای‌فای و روتر شما را –فارغ از اینکه به کجا وصل می‌شوید- تأمین می‌کند.

 • محافظت شبکه اجتماعی

  شما را از لینک‌های مخرب و هر تهدید آنلاینی که دوستانتان ناخواسته از طریق شبکه‌های اجتماعی برایتان می‌فرستند در امان نگه می‌دارد.

 • مدیر کلمه عبور

  رمزهای عبور، اطلاعات کارت اعتباری و سایر داده‌های حساس در دریچه سایبری را برای دسترسی راحت شما و هر زمان که نیاز داشتید امن نگه می‌دارد. مدیر کلمه عبور به شما اجازه‌ می‌دهد تا فرم‌های آنلاین را خودکار پر کنید و حتی می‌تواند رمزعبورهای امن را توصیه کند.

 • نابودگر فایل

  وقتی خواستید فایل را برای همیشه پاک کنید از این ابزار کمک بگیرید. طوری فایل برایتان حذف می‌شود که انگار هرگز پیش از این روی پی‌سی شما وجود نداشته است.

 • ارزیابی آسیب‌پذیری

  برای پیدا کردن حفره‌های امنیتی و آسیب‌پذیری‌ها تنها کافیست یک کلیک کنید تا همه اسکن شوند. بیت‌دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020 پی‌سی شما را چک می‌کند تا ببینید نرم‌افزاری آسیب‌پذیر یا از رده خارج، پچ‌های امنیت ویندوز از قلم افتاده یا تنظیمات سیستم بالقوه ناامن وجود دارد یا خیر. سپس بهترین راه‌حل را پیش رویتان خواهد گذاشت.

نیازمندی های سیستم

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, and Windows 10

پردازنده: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) or equivalent processor

حافظه (RAM): 2 GB

فضای هارد دیسک: 2.5 GB free space

نیازمندی های نرم افزاری

Internet Explorer version 10 or higher