بیت دیفندر موبایل سکیوریتی برای اندروید

بیت دیفندر

موبایل سکیوریتی برای اندروید


بهترین محافظت برای اندروید

موبایل سکیوریتی بیت‌دیفندر در شناسایی بدافزارش بر پایه‌ی کلود و تجربه‌ی ضد سرقت هوشمند دستگاه اندرویدی شما بی‌نظیر عمل می‌کند؛ این درحالیست که هیچ تأثیری روی باتری شما نخواهد گذاشت.

انتخاب محصول

1,200,600 ریال

ناموجود

بیت‌دیفندر. آنچه را متخصصین استفاده می‌کنند انتخاب کنید

نوآورانه‌ترین فناوری‌هایی که حتی جدیدترین تهدیدهای سایبری را پیش‌بینی، شناسایی، اصلاح نموده و از آن‌ها جلوگیری می‌کنند به شما ارائه می‌شود.

تمام ویژگی ها

بهترین محافظت برای اندروید

بیت‌دیفندر موبایل سکیوریتی، شناساییِ کلود محور و بی‌بدیلِ بدافزار ارائه داده و برای دستگاه اندرویدی شما تجربه‌ی هوشمندانه‌ی ضد سرقت را به ارمغان می‌آورد؛ این درحالیست که باتری به هیچ‌وجه تحت‌الشعاع قرار نمی‌گیرد.

محافظت

محافظت چندلایه و بی‌نظیر بیت‌دیفندر دستگاه‌های شما را در برابر هر چه تهدید جدید و قدیمی است امن نگه می‌دارد.

 • اسکن به محض تقاضا و به محض نصب

  تبلت یا گوشی اندرویدی خود را هر زمان اسکن کرده تا مطمئن شوید تمامی اپ‌ها از آلودگی پاک شدند. علاوه بر این، این ماژول آنتی‌ویروس به طور خودکار هر اپی را به محض نصب کردن اسکن کرده و فوراً خبر می‌دهد آیا خطری دستگاه را تهدید می‌کند یا خیر.

 • محافظت وبی

  وبگردی در اینترنت می‌تواند شما را به جاهای خطرناکی بکشاند اما امنیت اندرویدِ بیت‌دیفندر همیشه اینجاست تا از شما محافظت کند. سیستم ضد فیشینگ ما صفحات وبی را اسکن کرده و وقتی به صفحات کلاهبرداری برمی‌خورید به شما هشدار می‌دهد. محافظت وبی همه‌ی ترافیک را فیلتر کرده نه فقط وبگردی تعمدی شما را. همچنین در برابر تمامی خطرات آنلاین نیز محافظت در لحظه‌ای را ارائه می‌دهد.

 • WearON

  شما می‌توانید آن را برای توسعه امنیت موبایل خود به ساعت هوشمند‌تان استفاده کنید. و اگر نمی‌دانید گوشی‌تان کجاست در اندروید از WearON استفاده کنید تا هشدار صدا فعال شود و بدین‌ترتیب بتوانید براحتی آن را پیدا نمایید. وقتی از گوشی‌تان خیلی دور می‌شوید از WearON هشدار دریافت می‌کنید. اینگونه هیچگاه آن را جا نخواهید گذاشت.

کارایی

آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر برای مک بدون ذره‌ای تأثیر روی عملکرد سیستم شما، بلافاصله نسبت به بدافزار واکنش نشان می‌دهد.

 • اتو پایلت

  اتوپایلتِ بیت‌دیفندر طوری طراحی شده که حکم یک «مشاور امنیتی» را داشته باشد و به شما در مورد موضع امنیتی بینش‌های عمیقی بدهد. وقتی می‌گوییم قابلیت‌های هوشمندی دارد منظورمان این است که می‌تواند به فراخور نیاز سیستم شما و الگو‌های مصرفی‌تان اقدامات امنیتی توصیه کند.

حریم خصوصی

محافظت کامل بیت‌دیفندر حواسش به اطلاعات شخصی و حریم‌خصوصی‌تان در فضای آنلاین هست.

 • اپ لاک

  از حساس‌ترین اپ‌های شما محافظت کرده تا کسی نتواند کاری به تنظیمات یا اطلاعات خصوصی‌تان داشته باشد. بیت‌دیفندر موبایل سکیوریتی با امکان قفل اپ‌ها بواسطه‌ی پین کد لایه‌ی محافظتی اضافه‌ای ارائه می‌دهد. با Smart Unlock شما می‌توانید گوشی خود را طوری تنظیم کنید که به اپ‌های محافظت‌شده‌ی شما –وقتی از شبکه وای‌فای مطمئنی استفاده می‌کنید- دسترسی مستقیمی بدهد.

 • حریم‌خصوصی اکانت

  چک کنید ببینید آیا اکانت‌های آنلاین شما در هیچ نقض اطلاعاتی –مستقیماً از آیفون شما- دخیل بوده است یا خیر. با این همه وبسایت و اپ محبوب که در خصوص نشتی‌های پایگاه اطلاعاتی هشدار می‌دهند، خیلی راحت می‌توان رد اکانت‌های در معرض قرارگرفته را زد. Account Privacy وقتی اطلاعات حساس شما در خطر است شما را مطلع می‌کند و اجازه می‌دهد بسته به وضعیت خطر نسبت بدان اقدام کنید.

 • ضد سرقت

  در صورت گم شدن یا سرقت دستگاه‌تان با بیت‌دیفندر موبایل سکیوریتی شما می‌توانید از راه دور دستگاه خود را پیدا یا قفل کرده یا اطلاعات را پاک کرده و یا به دستگاه پیامی ارسال کنید.

نیازمندی های سیستم

نیازمندی های سیستم

سیستم عامل: Android 4.1 یا بالاتر