وبلاگ بیت دیفندر

اخبار ، دیدگاه ها و نگرش کارشناسان بیت دیفندر

50 درصد تخفیف ویژه محصولات خانگی بیت دیفندر

در گروهاخبار ایدکو، ۱۳۹۹/۹/۸

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی ۴ روزه تحت عنوان «بلک فرایدی تا سایبر ماندی» با تخفیف ویژه ۵۰درصدی محصولات بیت‌دیفندر ازطریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات بیت‌دیفندر درکنار مشتریان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ایدکو، این شرکت از روز جمعه ۷ آذرماه تا دوشنبه ۱۰آذرماه فرصت استثنایی دریافت تخفیف ۵۰% روی محصولات بیت‌دیفندر را دراختیار همه علاقه‌مندان و فعالان فضای آنلاین قرار داده است. کلیه محصولات زیر با تخفیف ۵۰% هم‌‌اکنون دراختیار شما است:

افزایش تراکنش­‌های مالی در فضای آنلاین و فعالیت­‌های مالی مختلف درکنار اطلاعاتی که افراد و شرکت‌ها روی کامپیوتر دارند، لزوم استفاده از نرم­‌افزارهای امنیتی مطمئن و اورجینال را در سال‌های گذشته به‌شدت افزایش داده است. ازاین‌روی شرکت ایدکو هرساله در جمعه سیاه، با تخفیف‌های ویژه‌ای به استقبال این روز می‌رود و شما می‌توانید محصولات اورجینال بیت‌دیفندر را با قیمت غیر قابل تکرار ازطریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات بیت‌دیفندر در آدرس http://irbitdefender.com/blackfriday2020 تهیه کنید و به‌علاوه از پشتیبانی شرکت ایدکو بهره‌مند شوید.

Black Friday حراج استثنایی است که روز ۲۳نوامبر (هفتم آذرماه) در سراسر جهان برپا می‌شود. بلک فرایدی مهم‌ترین اتفاق در حوزه خرده‌فروشی جهان است که در بسیاری از کشورهای جهان از جمله فرانسه، آلمان، انگلستان، هند، چین، مکزیک برگزار می‌شود و ایدکو قصد دارد این حراج استثنایی را با تخفیف‌ ویژه ۵۰ درصدی برای محصولات بیت‌دیفندر اجرا کند تا مردم ایران با سهولت بیشتری به بهترین محصولات امنیتی اورجینال دسترسی داشته باشند.

طبق این گزارش محصولات بیت دینفدر که تاکنون مورد استقبال مشتریان ایرانی بوده ‌است همانند معمول از وب‌سایت رسمی یا فروشگاه‎های آنلاین همه نمایندگان قابل دریافت است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بیت‌دیفندر و ازطریق این مجموعه محصولات مدنظر خود را خریداری کنند و از جدیدترین فناوری‌های روز حوزه امنیت اطلاعات بهره گیرند.