وبلاگ بیت دیفندر

اخبار ، دیدگاه ها و نگرش کارشناسان بیت دیفندر

تا 50 درصد تخفیف ویژه محصولات خانگی بیت دیفندر

در گروهاخبار ایدکو، ۱۳۹۹/۹/۳۰

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی 1 ماهه و در فروش ویژه آغاز آخرین زمستان قرن،با تخفیف ویژه تا ۵۰ درصدی محصولات بیت‌دیفندر از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات بیت‌دیفندر درکنار مشتریان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ایدکو، این شرکت از روز یکشنبه 30 آذرماه تا سه شنبه 30 دی ماه فرصت استثنایی دریافت تخفیف تا ۵0 درصدی روی محصولات بیت‌دیفندر را دراختیار همه علاقه‌مندان و فعالان فضای آنلاین قرار داده است. شرح تخفیف ها بصورت زیر می باشد:

برای بهره مندی از این تخفیف از لینک زیر اقدام نمایید:

http://irbitdefender.com/winter99

افزایش تراکنش­‌های مالی در فضای آنلاین و فعالیت­‌های مالی مختلف درکنار اطلاعاتی که افراد و شرکت‌ها روی کامپیوتر دارند، لزوم استفاده از نرم­‌افزارهای امنیتی مطمئن و اورجینال را در سال‌های گذشته به‌شدت افزایش داده است. ازاین‌روی شرکت ایدکو هرساله در جمعه سیاه، با تخفیف‌های ویژه‌ای به استقبال این روز می‌رود و شما می‌توانید محصولات اورجینال بیت‌دیفندر را با قیمت غیر قابل تکرار ازطریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات بیت‌دیفندر در آدرس http://irbitdefender.com/winter99 تهیه کنید و به‌علاوه از پشتیبانی شرکت ایدکو بهره‌مند شوید.

طبق این گزارش محصولات بیت دینفدر که تاکنون مورد استقبال مشتریان ایرانی بوده ‌است همانند معمول از وب‌سایت رسمی یا فروشگاه‎های آنلاین همه نمایندگان قابل دریافت است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بیت‌دیفندر و ازطریق این مجموعه محصولات مدنظر خود را خریداری کنند و از جدیدترین فناوری‌های روز حوزه امنیت اطلاعات بهره گیرند.